#GüzellikSalısı - #Beaut'uesday

Uzun & Etkileyici Kirpiklere Sahip Olmak için Tavsiyeler 
 Herkese Merhaba :) Bugün günlerden #GüzellikSalısı . Bu salı ki konumuz kirpikler. Herkes uzun ve etkileyici kirpiklere sahip olmak ister. Eğer siz de benim gibi kısa kirpiklere sahip iseniz, sizin için harika tavsiyelerim var. 

1."VAZELİN". Evet doğru okudunuz vazelin. Vazelin kirpiklerinizi nemlendirir ve daha hızlı uzamasını sağlar. Vazelini kirpiklerinize pamuklu çubuk yardımıyla ya da temiz parmaklarınızla uygulayabilirsiniz. Ayrıca vazelinin nemlendirici özelliğinden dudaklarınıza uygulayarak da faydalanabilirsiniz.

2.Doğal olan her zaman güzeldir. Kirpiklerinizi uzatmak için "doğal yağlar"ı uygulayabilirsiniz.(eczane ve aktarlardan bulabilirsiniz). Kirpik uzatan doğal yağlardan bazıları : Zeytin yağı, Hint yağı, Badem yağı, Buğday Yağı ve E vitamini yağıdır. Bunlar arasında en çok önerilenler ise Zeytin yağı,  E vitamini yağı ve Hint yağıdır. Doğal yağlar kirpiklerinizi nemlendirerek ve besleyerek onların uzamasını sağlarlar.

3.Kirpiklerinizin uzaması için kullanabileceğiniz diğer bir ürün ise "kirpik uzatıcı ürünler"dir. Bu ürünlerden piyasa da bolca mevcuttur.Doğal yağlar gibi ister vazelini uyguladıktan sonra ister tek başına uygulayabilirsiniz.Benim muhteşem sonuçlar aldığım ikili ise "vazelin" ve "kirpik uzatıcı ürünler" oldu. Düzenli olarak kullandığınızda her birinden harika sonuçlar alacaksanızdır. Bu tavsiyeleri hem kaş hem kirpikleriniz de kullanabilirsiniz.


4. İş güzellik ve sağlık olunca asıl konulardan biri "beslenme"dir.  Düzenli ve dengeli beslendiğinizde vücudunuz için gerekli vitamin ve mineralleri yeterli miktarda alarak ve bol bol su içerek güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Okula Dönüş Kendin Yap Projeleri - Back To School DIY

Harry Potter ilhamlı Kendin Yap Asa Kalem ve Snitch || Harry Potter inspired DIYs

Bullet Journal || Temmuz 2018 🍋 || July 2018 🍋